Back

Hakkımızda

Sektörde
Uzman

Dijital Dükkanım olarak; 9 yıldır müşterilerimiz için lider e-ticaret altyapı sağlayıcısı olarak yolumuza sağlam adımlarla devam ediyoruz. Sektör tecrübemizi; doğru bilgi, değişim, işbirliği ve güven ile harmanlayarak e-ticaret ve e-ihracat alanında küresel bir oyuncu olma yolunda ilerliyoruz.

Web Tasarım
0%
E-Ticaret
0%
Sosyal Medya
0%

Müşteri Odaklı

İşini e-ticarete taşımak ve online pazarda büyümek isteyen binlerce müşterimiz için ticareti daha kazançlı hale getiriyoruz. ‘Müşteri odaklı’ çalışma anlayışımız ile beklentileri karşılıksız bırakmayan profesyonel e-ticaret çözümleri üretiyoruz.

Hizmetlerimiz

UI/UX tasarımı, iç mekan fotoğraf ve video, e-ticaret danışmanlığı ve dijital reklamcılık alanlarında sizlere hizmet veriyoruz.

bize ulaşın

Sizin İçin Tasarlıyoruz

Çözüm Odaklılık
Zamanında Teslimat
Müşteri Sadakati
Güvenilir Hizmet
7/24 Destek
Referanslarımız arasında yer alın

Bizimle çalışan müşterilerimizi keşfedin.

0

Geliştirici ve
Tasarımcı

0

Teslim Edilen
Proje

birlikte yürüyoruz

Süreçlerimizi Keşfedin

 • BRİEF

  Müşterimizden gelen talepler ve ihtiyaçlar doğrultusunda dijital kimliğiniz için yeni bir yol haritası çiziyoruz.

 • ARAŞTIRMA & HAZIRLIK

  Belge süreçlerinin onaylanması ve gerekli belgelerin tarafımıza ulaştırılmasının ardından Pazar Araştırması ve Rekabet Analizi için sizlerle birlikte strateji geliştiriyoruz.

 • DANIŞMANLIK & DESTEK

  Projeniz için gereken hazırlık sürecinin ardından teslim tarihi atanır. Süreç boyunca Dijital Dükkanım direktörleri sizlere sürekli danışmanlık ve destek sunar.

 • İŞ TESLİMİ

  Projelerimiz, son teslim tarihinde sizlere gerekli tüm eğitimlerle birlikte teslim edilir. Sözleşme süreci boyunca, müşteri hizmetlerimizden 7/24 destek alabilirsiniz.

gelecek birlikte gelecek

Bir projen mi var?
Bize Ulaşın

Sizlere daha iyi bir deneyim sunmak için çerezleri kullanıyoruz. Çerez Polikası